• GIRL WITH A PEARL EARRING

    CHEVALIER, TRACY STANLEY ROSSET, S.L. Ref. 9780007232161 Veure altres productes del mateix autor
    An international bestseller with over two million copies sold, this is a story of an artist?s desire for beauty and the ultimate corruption of innocence.17th Century Holland. When Griet becomes a maid in the household of Johannes Vermeer in the town of Delft, she thinks she knows her role: housework...
    Pes: 250 gr
    Disponible
    12,95 €
  • Descripció

    • ISBN : 978-0-00-723216-1
    • Data d'edició : 01/11/2010
    • Any d'edició : 2010
    • Idioma : Inglés
    • Autors : CHEVALIER, TRACY
    • Número de pàgines : 250
    An international bestseller with over two million copies sold, this is a story of an artist?s desire for beauty and the ultimate corruption of innocence.

    17th Century Holland. When Griet becomes a maid in the household of Johannes Vermeer in the town of Delft, she thinks she knows her role: housework, laundry and the care of his six children. But as she becomes part of his world and his work, their growing intimacy spreads tension and deception in the ordered household and, as the scandal seeps out, into the town beyond.

    Tracy Chevalier?s extraordinary historical novel on the corruption of innocence and the price of genius is a contemporary classic perfect for fans of Sarah Dunant and Philippa Gregory.

Aquest lloc web emmagatzema dades com galetes per habilitar la funcionalitat necessària de el lloc, inclosos anàlisi i personalització. Podeu canviar la seva configuració en qualsevol moment o acceptar els paràmetres per defecte.

política de cookies

Essencials

Les galetes necessàries ajuden a fer una pàgina web utilitzable activant funcions bàsiques com la navegació a la pàgina i l'accés a àrees segures de la pàgina web. La pàgina web no pot funcionar adequadament sense aquestes galetes.


Personalització

Les galetes de personalització permeten a la pàgina web recordar informació que canvia la forma en què la pàgina es comporta o l'aspecte que té, com el seu idioma preferit o la regió en la qual vostè es troba.


Anàlisi

Les galetes estadístiques ajuden als propietaris de pàgines web a comprendre com interactuen els visitants amb les pàgines web reunint i proporcionant informació de forma anònima.


Marketing

Les galetes de màrqueting s'utilitzen per rastrejar als visitants en les pàgines web. La intenció és mostrar anuncis rellevants i atractius per a l'usuari individual, i per tant, més valuosos per als editors i tercers anunciants.


Subscriu-te al nostre butlletí

Subscriu-te i rebràs totes les nostres novetats. Zero SPAM, només continguts de valor.
He llegit, comprenc i accepto la política de privacitat
Informació sobre el tractament de dades